רהיטי גן ומרפסת 


לעיתים אנחנו מזניחים את גינת הבית או את מרפסת הבית ולא נותנים לה את הכבוד הראוי. מכיוון שגינת הבית וגם המרפסת דורשות עבודת ניקיון שבועית, לא תמיד נשאר לנו הכוח לטפל בהן. בכדי להפוך את גינת הבית או המרפסת של הדירה למעוצבת באופן מושלם ולהעניק להן עיצוב ייחודי משלכם, כל מה שנותר לכם לעשות הוא להזמין רהיטי גן ומרפסת. מגוון הרהיטים לגינות ומרפסות הוא עצום ואופציות העיצוב הן כמעט אין-סופיות מבחינת הדגמים, העיצוב והצבעים וכל אחד יכול למצוא את העיצוב המתאים ביותר בשבילו. 
 

ייצור ושיווק רהיטי גינה

 
את בחירת רהיטי גינה ניתן לעשות דרך קטלוג מקצועי של נגרייה או באמצעות הזמנה טלפונית מנגרייה המייצרת ומשווקת רהיטים ומוצרים לגינת הבית. ניתן לבחור מערכת שלמה של ריהוט מעוצב באופן אחיד שיתאים לגינה שלכם או לבחור רהיטים נפרדים שיספקו לכם פינות ישיבה ופינות אוכל לחצר הבית. 
 

רהיטי גן יוקרתיים במגוון רחב של עיצובים

 
אם החלטתם ללכת על עיצוב יוקרתי, אז כדאי לכם לבחור ברהיטי גן יוקרתיים של נגריית 'דרך העץ'. נגריית 'דרך העץ' כוללת נגרים מנוסים בעלי מומחיות בעיבוד עץ לרהיטי גן ומרפסת. בהזמנה טלפונית מנגריית 'דרך העץ' תוכלו לבחור איך לעצב את גינת הבית עם רהיטים ומוצרי עץ יוקרתיים שישדרגו את החצר שלכם בצורה מושלמת. 
 

רהיטי גן מעץ לבתים פרטיים ודירות גן

 
אם אתם גרים בבית צמוד קרקע או בדירת גן, תוכלו להינות מכל רהיטי גן מעץ של נגריית 'דרך העץ'. בין הרהיטים של הנגריה אפשר למצוא נדנדות עץ גדולות, ספסלים מעץ מלא, אדניות איכותיות מאדני רכבת ומגוון רחב של פינות אוכל וישיבה המיוצרות על-ידי הצוות המקצועי של נגריית 'דרך העץ'.  
 

נגריית 'דרך העץ' מציעה לכם ייצור בהתאמה אישית לרהיטי גן ומרפסת

 
רוצים להזמין רהיטים לחצר הבית על-פי הזמנה אישית שלכם? אם יש לכם מידות מסויימות, דגם מסויים או סגנון שאתם אוהבים, דרך נגריית 'דרך העץ' תוכלו להזמין כל מוצר שתרצו לגינת הבית. 
 
להזמנת רהיטים לגינת הבית מייצור בהתאמה אישית במיוחד בשבילכם, התקשרו כבר עכשיו לצוות נגריית 'דרך העץ' והזמינו את הרהיטים המתאימים ביותר לגינה שלכם. 
 
 


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שלחו מייל:

074-769-14-44

חייגו:

074-769-14-45