רהיטים לגינה 


כיצד בוחרים רהיטים לגינה? אם קיבלתם החלטה להשקיע בגינה שלכם, זה הרגע להזמין רהיטי עץ מלא לגינת הבית. בין הרהיטים הפופולריים ביותר לגינות הבית ניתן למצוא את פינות הישיבה מעץ, ספסלי נדנדות, שולחנות אוכל וכסאות מעוצבים מעץ מלא. בחלק מרהיטי הגינה ניתן למצוא שילוב בין העץ לבין חומרים אחרים כגון מתכת בד ואפילו אבן. כאשר אתם מזמינים ריהוט לחצר הבית, אתם יכולים להזמין גם ריפוד תואם אשר יעניק לרהיטים נוחות מקסימלית בעת הישיבה של בני הבית והאורחים שלכם. 
 

רהיטי חוץ עם ריפודים וכיסויים

 
רהיטים מעץ בשילוב עם ריפודים וכריות מהווים את הריהוט המושלם עבור גינת הבית. רהיטי חוץ יכולים להיות עמידים לפגעי מזג האוויר אך גם להיות נוחים במיוחד ברגע שמוסיפים להם כריות וריפודים. בחודשי החורף מומלץ להכניס את הכריות והריפודים למקום יבש ולהוציא אותם בימים נעימים כשאין גשם בחוץ. 
 

רהיטי מרפסת שמש ומוצרי נוי

 
אם אתם גרים בדירה עם מרפסת, תוכלו לשדרג אותה באמצעות רהיטי מרפסת ומוצרי נוי שונים כגון אדניות מאדני רכבת, ספסלי נדנדה וכל ריהוט עץ המועדף עליכם. רצוי לא להעמיס בריהוט על המרפסת שלכם ולבחור בהזמנה מערכת ריהוט שלמה בצבעים אחידים במיוחד למרפסת. 
 

הזמנה טלפונית של רהיטים למרפסת

 
את כל הרהיטים לגינה והרהיטים למרפסת תוכלו להזמין טלפונית מנגריית 'דרך העץ'. נגריית 'דרך העץ' מאפשרת לכם לבחור ריהוט ממגוון גדול ומרשים של רהיטים לגינת הבית ולמרפסת באיכות הגבוהה ביותר. צוות נגריית 'דרך העץ' מייבא את סוגי העץ האיכותיים ממדינות שונות בחו"ל ומתכנן ומייצר את כל הרהיטים פה בארץ בסדנא ייחודית לנגרות עץ. כל רהיטי העץ אשר מיוצרים בסדנת עץ של נגריית 'דרך העץ', עוברים בדיקות איכות ותקינות על מנת שיגיעו אליכם במצב מושלם וללא תקלות. 
 

רהיטים לגינה מעץ מלא של נגריית 'דרך העץ'

 
החלטתם כבר אילו רהיטים אתם רוצים בגינה שלכם? מצויין! צוות נגריית 'דרך העץ' יתכנן וייצר עבורכם את כל הריהוט הנדרש לכם לגינת הבית וישלח לכם את הרהיטים החדשים בהובלה מקצועית עד לביתכם.
 
לתיאום שיחה עם נציג נגריית 'דרך העץ', רשמו את הפרטים שלכם בדף "צור קשר" באתר ונציג הנגריה יחזור אליכם בהקדם ללקיחת פרטי ההזמנה שלכם. 
 
 


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שלחו מייל:

074-769-14-44

חייגו:

074-769-14-45