פרגולות תלויות 


איזה סוג פרגולה מומלץ להתקין? בין סוגי הפרגולות השונות ניתן למצוא את הפרגולות התלויות ואת הפרגולות הרגילות הנתמכות על-ידי עמודים. הפרגולות התלויות נחשבות לחדשניות ביותר ומספקות עיצוב מרשים במיוחד למבנה. הן מספקות הצללה נפלאה והגנה מגשם אך עם זאת אינן תופסות חלל משטח חצר הבית. אז למה לא כולם מתקינים פרגולות תלויות? בחירה בסוג פרגולה היא גם עניין של עיצוב, בנוסף לכך הפרגולות התלויות מוגבלות בגודל שלהן ויכולות לספק הצללה והגנה מגשם עד נקודה מסויימת. מכיוון שהפרגולה התלויה מחוברת למבנה הבית וללא תמיכה באדמה, יש הגבלה לגודל שלה. למרות זאת היא מספקת הצללה מצויינת ושומרת על בני הבית יבשים גם בימי הגשם. 
 

פרגולה תלויה לתנאי גשם ושמש קשים

 
אם החלטתם שפרגולה תלויה תתאים לכם לחצר, כדאי שתזמינו את הפרגולה מנגריה מקצועית. נגריה מקצועית תייצר עבורכם את הפרגולה מעץ מלא ואיכותי לעמידות מקסימלית בתנאים של גשם שוטף בחודשי החורף וקרני שמש חזקות בימי הקיץ. פרגולות איכותיות עשויות בדרך כלל מעץ גושני אשר אינו עובר עיבוד משמעותי ונשמר בצורה מושלמת לעמידות מפני פגעי מזג האוויר. 
 

פרגולה סגורה לחורף או פרגולה מקורה 

 
מלבד הפרגולות התלויות, ניתן להזמין פרגולה סגורה לחורף או פרגולה מקורה ולספק הגנה אופטימלית מפני קרני השמש והגנה מפני גשם. הפרגולות הסגורות והמקורות משמשות בדרך כלל מסעדות, בתי קפה ובתי עסק אך למעשה ניתן להתקין אותן גם בחצרות של בתים צמודי קרקע. 
 

פרגולות עץ גושני בעיצובים מיוחדים

 
כאמור, עץ גושני נחשב לאיכותי ביותר ליצירת פרגולות ואם אתם מעוניינים בפרגולות עץ גושני תוכלו להזמין אותן מנגריית 'דרך עץ' המתמחים בייצור פרגולות תלויות ורגילות מחומרי גלם איכותיים כגון עץ גושני אלון ועץ גושני אורן. 
 

נגריית 'דרך עץ' מציעה ללקוחותיה - פרגולות תלויות

 
לא יודעים איזו פרגולה תתאים לחצר הבית שלכם? צוות נגריית 'דרך עץ' יסייע לכם לבחור את הדגמים המתאימים ביותר של פרגולה לחצר הבית. בין הפרגולות של נגריית 'דרך עץ' תוכלו למצוא פרגולות מקורות, פרגולות סגורות וכמובן גם את הפרגולות התלויות. 
 
ליצירת קשר עם צוות נגריית 'דרך עץ', התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר והזמינו כבר עכשיו את הפרגולה המועדפת עליכם! 
 
 


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שלחו מייל:

074-769-14-44

חייגו:

074-769-14-45