פרגולה מעץ אורן עץ אורן נחשב לאחד העצים הנוחים לשימוש בייצור רהיטים. עץ האורן הוא חזק מצד אחד אך גם נוח לעיבוד לכן, ניתן לראות לא מעט פרגולות בישראל המיוצרות מעץ האורן. פרגולה מעץ אורן מיוצרת בנגריה מקצועית המייבאת את העץ באיכות גבוהה ממדינות שונות בעולם וניתן להזמין פרגולה להצללה לשימושים שונים כגון הצללה בחצר הבית והצללה של הרכב בחניה הפרטית. עץ אורן מלא אשר לא עבר עיבוד מאסיבי, שומר על האיכות שלו ויכול לעמוד מפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, אם זה חום קיצוני ואם זה קור קיצוני, ולשמש לשנים רבות את בני המשפחה הגרים בבית. 
 

פרגולה מעץ גושני אורן

 
פרוגלה מעץ גושני מסוג אורן היא פרגולה אשר העץ ממנו היא עשויה אינו עבר עיבוד משמעותי וזאת על מנת לשמור על היתרון הטבעי של העץ. העץ הגושני משמש לייצור פרגולות, לדקים לריצפת בית או ריצפת חצר, לחיפויי קירות מעץ ונחשב לחומר גלם מרכזי בתעשיית הבנייה בישראל. את העץ לייצור פרגולה מעץ גושני מייבאים ממדינות שונות בעולם ואת העיבוד מבצעים בנגריה פה בארץ.
 

פרגולה מתקפלת 

 
אחת הפרגולות השימושיות ביותר לגינות בתים היא הפרגולה המתקפלת. הפרגולה המתקפלת מספקת הצללה והגנה מפני הגשם וניתן לסגור אותה בכל עת. פרגולה מתקפלת היא מסוג הפרגולות התלויות המחוברות במוטות גדולים וחזקים לקיר, אך ניתן למצוא גם סוגים חדשים יותר של פרגולה מתקפלת עם מוטות תמיכה הנשענים על הריצפה, תלוי בדגם הפרגולה.
 

פרגולה למרפסת שמש 

 
אם אתם מעוניינים בפרגולה למרפסת שמש איכותית מעץ אורן, כדאי לכם לפנות לנגריית 'דרך העץ' הנחשבת למקצועית ביותר בתחום ייצור פרגולות מעץ גושני איכותי. נגריית 'דרך העץ' מייבאת עץ גושני אורן ממדינות שונות בעולם ומייצרת ממנו פרגולה מעץ אורן לדירות גן, חצרות של בתים, גינות ציבוריות וחצרות של בתי עסק.  
 

נגריית 'דרך העץ' מציעה ללקוחותיה - בניית פרגולה מעץ אורן

 
ליצירת קשר עם הצוות המקצועי של נגריית 'דרך העץ', התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר הנגריה. צוות נגריית 'דרך העץ' ישמח לעזור לכם לבחור את דגם הפרגולה המתאים ביותר לבית שלכם ולייצר עבורכם פרגולה איכותית שתשרת אתכם לשנים רבות בימי הקיץ החמים ובימים גשומים של חורף. 
 
 


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שלחו מייל:

074-769-14-44

חייגו:

074-769-14-45