פרגולה גושנית 


הקיץ החם והלוהט של ישראל מעלה בכל שנה את הביקוש לייצור פרגולות. הפרגולות בארץ משמשות בעיקר להצללה למרות שהן שימושיות במיוחד גם בתקופת החורף. ניתן לראות פרגולות בגינות ציבוריות, חצרות של בתי ספר וגם כמובן בחצרות של בתים פרטיים. הפרגולה הנפוצה כיום היא פרגולה גושנית העשויה מעץ מלא. הפרגולה הגושנית נחשבת לחזקה במיוחד ויכולה לשמש לשנים ארוכות בכל תנאי מזג אוויר. העץ הגושני הוא למעשה עץ מלא ויכול להגיע מסוגים שונים של עץ כגון עץ אלון ועץ ארז. 
 

פרגולה לגינה מעץ מלא

 
הזמנה של פרגולה לגינה צריכה להתבצע מול אנשי מקצוע מיומנים. מלבד ייצור הפרגולה אשר דורש ידע בנגרות, התקנת הפרגולה צריכה להתבצע על-פי התקנות לשמירה על בטיחות בני הבית והאורחים המגיעים לשבת בגינה. לכן, כאשר אנו מחפשים נגריה לייצור פרגולות, חשוב שנפנה לאנשי מקצוע עם ניסיון בבניית פרגולות. 
 

תכנון ובנייה של פרגולה לחניה

 
פרגולה יכולה להתאים למרפסת, חצר, גינת בית וגם לחניה! פרגולה לחניה היא נדרשת בעיקר כאשר הרכב נמצא חשוף לשמש במהלך היום. קרני השמש בקיץ הישראלי לא רק מחממות את פח הרכב אלא גם הורסות את הצבע המקורי של הרכב בטווח הארוך ופוגעות במשטחי הפלסטיק הפנימיים של הרכב. אם כן, פרגולה המותקנת בחניה של הבית היא חיונית ביותר ומשתלמת גם כלכלית באמצעות שמירה על הרכב הנמצא בחניה.
 

איפה אפשר להזמין פרגולה לחצר או לחניה?

 
אם אתם מעוניינים להזמין פרגולה לחצר הבית או פרגולה גושנית לחניה, כדאי לכם לפנות לנגריית 'דרך העץ'! נגריית 'דרך העץ' מייבאת סוגי עץ איכותיים ממדינות שונות בעולם ומייצרת פרגולות איכותיות מעץ מלא ללקוחות הנגריה הנמצאים בכל רחבי הארץ. הפרגולות של נגריית 'דרך העץ' נחשבות לאיכותיות ביותר והן מיוצרות על-פי תקני בטיחות מחמירים על מנת לשמור על בטיחותכם ובטיחות בני המשפחה הגרים בבית. 
 

נגריית 'דרך העץ' מציעה - פרגולה גושנית

 
לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד לפרגולה מעץ גושני, התקשרו ישירות לצוות נגריית 'דרך העץ' דרך מספר הטלפון המופיע באתר. צוות נגריית 'דרך העץ' יתן לכם את המחיר הטוב ביותר לייצור פרגולה איכותית שתשמש אתכם לשנים רבות קדימה ותעניק לכם צל והגנה מפני קרני השמש החזקות. 
 
 


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שלחו מייל:

074-769-14-44

חייגו:

074-769-14-45