פינת ישיבה מעץ לגינה 


אם כל דירה צריכה מרפסת - אז כל בית פרטי צריך פינת ישיבה בחצר! פינות הישיבה הפכו לפופולריות במיוחד והיום אפשר למצוא אותן בשלל דגמים, צבעים וצורות לעיצוב מושלם של חצר הבית. פינת ישיבה מעץ לגינה ופינות זולה גבוהות הן חלק בלתי נפרד מעיצוב החצר והן מהוות את החלק המרכזי בכל גינה או חצר של בית. נהוג לחשוב כי מערכות ישיבה מעץ לא מצטיינות בנוחות אך למעשה, באמצעות הוספה של מזרונים וכריות איכותיות, ניתן להפוך כל ריהוט מעץ לנוח במיוחד. 
 

מערכת ישיבה פינתית לגינה ל-5 מקומות ישיבה

 
אחד מסוגי הריהוט המתאים ביותר לחצר גדולה הוא מערכת ישיבה פינתית לגינה, התוחמת את איזור הישיבה של הגינה בצורה אופטימלית ומאפשרת חלוקה של החצר לאיזורים. בחלקי החצר האחרים ניתן להוסיף נדנדת עץ, דשא סינטטי, מוצרי נוי מעץ, אדניות לפרחים ושולחן אוכל למשפחה. 
 

פינת זולה גבוהה עם מזרונים וכריות נוחות

 
פינות הזולה הגבוהות נמכרות במחירים משתלמים במיוחד ולכן הן הפכו במהרה לאופציה מצויינת לריהוט חצר הבית. פינת זולה גבוהה מגיעה עם מזרונים וכריות נוחות לישיבה בכדי שבני המשפחה והאורחים המגיעים לבקר יהנו מכל רגע בזמן הישיבה בחצר הבית. 
 

פינת זולה מעץ מלא במחירים מעולים! 

 
אם אתם מתלבטים בין פינת ישיבה מעץ לגינה לבין פינת זולה מעץ, הגיע הזמן שתפסיקו להתלבט ולבחור את הרהיטים לחצר הבית המתאימים לכם ביותר, מהקטלוג המקצועי של נגריית 'דרך העץ'. נגריית 'דרך העץ' מספקת שירות אישי ומקצועי לייבוא וייצור מערכות ישיבה נהדרות מעץ מלא המתאימות במיוחד לחצר הבית. הנגריה של 'דרך עץ' מאפשרת לכם להזמין כל מוצר עץ שתרצו להציב בחצר הבית. בין רהיטי העץ האיכותיים של נגריית 'דרך העץ' ניתן למצוא:
  • פינות ישיבה איכותיות מעץ מלא.
  • נדנדות גדולות מעץ לחצר הבית.
  • אדניות עץ מאדני רכבת בעיצוב נהדר.
  • ספסלים ושולחנות מעץ גושני. 
  • פינת ישיבה מעץ לגינה של נגריית 'דרך העץ' 
 
להזמנת מוצרים ורהיטים איכותיים לחצר הבית מנגריית 'דרך העץ', השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר הנגריה או התקשרו כבר עכשיו לצוות הנגריה דרך מספר הטלפון אשר מופיע באתר. הצוות המקצועי של נגריית 'דרך העץ' יתכנן וייצר עבורכם ריהוט מעוצב לחצר הבית במיוחד בשבילכם! 
 
 


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שלחו מייל:

074-769-14-44

חייגו:

074-769-14-45