מערכת ישיבה לגן 


בבתים רבים החצר של הבית היא למעשה עוד בית בפני עצמו. עם מערכת ישיבה לגן, מטבח עם כיור וריהוט מלא לבני המשפחה, חצר הבית שלכם יכולה לשמש את בני הבית לאורך כל היום. אז איך למעשה עושים זאת? הכל מתחיל בתכנון נכון! מודדים את שטח החצר ומחליטים באיזה מקום יוצב כל סוג של ריהוט. אם אתם מעוניינים לעשות על האש או להכין באופן כללי ארוחות בחצר הבית, יש לכם אפשרות להזמין מטבח לגינה ולחבר אותו לתשתית המים של הבית. המטבח יכול להוות את מרכז הגינה ומסביבו יוצבו שולחן האוכל, פינות הישיבה, אדניות לפרחים וגם נדנדות עץ גדולות, הכל בהתאם לגודל של החצר. 
 

מערכת גן מעוצבת מעץ

 
בכדי לרהט את חצר הבית בצורה מושלמת ובעיצוב אחיד, ניתן להזמין מערכת גן מעוצבת מעץ מלא הכוללת גם כריות ומזרונים רכים לישיבה. מערכות גן מספקות לכם את כל הריהוט החיוני ביותר לשהות של בני המשפחה ושל האורחים המגיעים לשבת איתכם בחצר הבית. 
 

מערכת ישיבה לחצר מייצור מקומי

 
אם החלטתם להזמין מערכת ישיבה לחצר, מומלץ לכם לעשות זאת מייצור מקומי! ייצור מקומי של נגריה יספק לכם ריהוט מחומרי גלם חזקים ואיכותיים שישמש אתכם לשנים רבות קדימה. בנוסף לכך, דרך נגריה מקומית תוכלו להזמין את כל מערכת הישיבה או חלקה על-פי התאמה אישית שלכם ועל-פי המידות המתאימות ביותר לחצר הבית. כך למעשה תוכלו לנצל את שטח החצר באופן אופטימלי. 
 

מטבח גן בשילוב עץ, מתכת ואבן

 
להזמנה של מערכת ישיבה לגן ומטבח גן המותאם לחצר שלכם, מומלץ לכם כבר עכשיו לפנות לנגריית 'דרך העץ' המייבאת סוגי עץ איכותיים לייצור מקומי של מערכות ישיבה, רהיטים 
ומטבחים לחצר הבית. 
 

מערכת ישיבה לגן בייצור עצמי של נגריית 'דרך העץ'

 
 רוצים כבר עכשיו לשדרג את חצר הבית שלכם? התקשרו ללא היסוס לצוות נגריית 'דרך העץ' ותהנו ממגוון רהיטים נפלאים ואיכותיים המתאימים לכל חצר בית! צוות נגריית 'דרך העץ' יעזור לכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר לחצר הבית בהתאם לגודל החצר ולצרכים של בני הבית ובני המשפחה. את ההזמנה שלכם מנגריית 'דרך העץ' תקבלו עד הבית עם מובילים מקצועיים.

 
 


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שלחו מייל:

074-769-14-44

חייגו:

074-769-14-45