מוצרים לגינה 


מעוניינים לשדרג את הגינה שלכם? באמצעות מוצרים לגינה, ניתן להפוך כל גינה פשוטה או מוזנחת לגינה מהממת! מוצרים המשמשים לגינה כוללים בין היתר מרבדי דשא סיננטי, פינות ישיבה מעץ, פרגולות להצללה, אדניות לפרחים ושולחנות אוכל מעוצבים. מוצרי גינה יכולים להיות פונקציונאליים או למטרות נוי ועיצוב הגינה. באמצעות אדניות למשל, ניתן אף לתחום איזורים מסויימים בגינה ולהשתמש בהן גם למטרות נוי וגם באופן פונקציונאלי לצרכים של בני המשפחה הגרים בבית. 
 

מוצרי הצללה לגינה מסוגי עץ שונים

 
הקיץ החם של ישראל מחייב פתרונות הצללה יעילים הן בגינות הציבוריות והן בגינה הפרטית. מוצרי הצללה לגינה כוללים סוגים שונים של פרגולות, ציליות ושמשיות המיועדות למנוע מקרני השמש החזקות להגיע ליושבים בחצר הבית. מוצרי ההצללה לחצר הבית הם הכרחיים בכדי שיהיה ניתן לבני הבית להינות מהשהות בחצר גם בימי הקיץ הלחים והחמים של ישראל. 
 

הזמנת שולחן אוכל לגינה מקטלוג מוצרים

 
אם את רוצים להפוך את הגינה שלכם לפינת האוכל המועדפת על בני המשפחה, תוכלו להזמין שולחן אוכל לגינה מקטלוג מוצרים מקצועי. הקטלוג מופיע באתר האינטרנט של נגריית 'דרך העץ' ויש לכם את האפשרות להזמין כל מוצר מהקטלוג בהזמנה טלפונית מצוות הנגריה המקצועי. את ההזמנה אפשר לבצע על-פי בחירה ממוצרים לגינה אשר משווקים על-ידי נגריית 'דרך העץ', או להזמין מוצרי עץ לגינה דרך ייצור בהתאמה אישית.
 

האם אפשר להזמין שולחן גינה מעץ על-פי מידות?

 
נגריית 'דרך העץ' מאפשרת לכם להזמין גם שולחן גינה מעץ על-פי מידות ולבחור את הדגם והעיצוב המתאימים ביותר לסגנון שלכם. צוות הנגריה כולל אנשי מקצוע בדרגה הגבוהה ביותר עם ידע עצום בתחום ייבוא ועיבוד עץ ודרכו תוכלו להינות מכל מוצרי העץ הטובים והמיוחדים ביותר לגינת הבית. 
 

צוות נגריית 'דרך העץ' מציע לכם - מוצרים לגינה מעץ מלא

 
מתלבטים האם להזמין שולחן עץ או נדנדה מעץ לגינה? זה הזמן לפנות לצוות נגריית 'דרך העץ' ולקבל הכוונה לגבי מוצרי הגינה הרלוונטיים עבורם. נגריית 'דרך העץ' מציעה לכם מבחר גדול ומגוון מאוד של מוצרים איכותיים מעץ אשר ישרתו אתכם בגינת הבית לנוחות מירבית לשנים הבאות. כל מוצרי נגריית 'דרך העץ' עשויים מחומרי גלם איכותיים על מנת לשמור עליהם לשנים רבות בתנאי מזג אוויר שונים. 
 
 


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שלחו מייל:

074-769-14-44

חייגו:

074-769-14-45