חנויות ריהוט לגינה


איזה ריהוט גינה מתאים יותר, ריהוט מפלסטיק או ריהוט מעץ? בעת בחירת ריהוט לגינה יש לשים לב כי הריהוט הוא שונה מהריהוט הסטנדרטי שיש בבית. חנויות ריהוט לגינה מציעות, מלבד שולחנות וכיסאות עץ, גם ריהוט נוסף שיספק עיצוב ייחודי לגינת הבית. רהיטים מיוחדים כגון אדניות, נדנדות וספסלים הופכים את העיצוב של הגינה לטבעי וייחודי.

ריהוט עץ לגינה צריך להיות עשוי מעת מלא ובאיכות גבוהה בכדי שיחזיק לשנים רבות. לכן, חשוב לפנות לחנות רהיטים לגינה המייבאת עץ מלא מסוגים שונים ובאיכות טובה.

חנות רהיטים לגינה מעץ מלא

אילו סוגי עץ מלא מתאימים לגינה? אגוז אפריקאי ואלון אירופאי נחשבים לעצים איכותיים לריהוט גינה. מסוגי העץ הללו ניתן לייצר כיסאות לגינה, אדניות מחביות, נדנדות ושולחנות.

את האדניות לגן מייצרים בדרך כלל מעץ אלון הנחשב חזק ואיכותי. את הנדנדות לגינה מייצרים בדרך כלל מעץ אגוז אפריקאי.

רהיטי גן נוי

אילו רהיטים מתאימים לגני נוי? רהיטי גן נוי המשמשים את בעלי הבתים הפרטיים עם גינות קטנות, יכולים להיות עשויים גם כן מעץ מלא. גני נוי לרוב מעוצבים ברהיטים עדינים בצבעים טבעיים של חום וירוק המתאימים לצבעי הגן.

כיסאות לגן

מכיוון שהריהוט בגינה חשוף למפגעי מזג האוויר, חשוב שיהיה באיכות טובה ועשוי מעץ שלא עבר עיבוד משמעותי. כיסאות לגן בדרך כלל עשויים מפלסטיק, אך הטרנד החדש היום הוא כיסאות העשויים מעץ מלא. אם אתם מחפשים כיסאות לגינת הבית או חנויות ריהוט לגינה, אתם מוזמנים לפנות כבר היום ל-'דרך עץ' ולהזמין את הריהוט לגינה שלכם בהתאמה אישית.

חנויות ריהוט לגינה עם עיצוב בהתאמה אישית

'דרך עץ' מספקים למאות לקוחות ברחבי הארץ מוצרים מוגמרים של עץ לפי התאמה אישית. מוצרי הריהוט לגינות של 'דרך עץ' עשויים מעצים איכותיים ביותר כגון עץ אגוז אפריקאי ועצי אלון. 'דרך עץ' מציעים לכם לבחור עיצוב המתאים לכם בהתאם לגינה שלכם. צוות 'דרך עץ' ישמח לתת לכם ייעוץ מקצועי בנוגע לריהוט עץ מלא לגינה וללוות אתכם בצורה מקצועית עד לבחירת העיצוב המתאים לכם ביותר. הצוות המקצועי והמנוסה של 'דרך עץ' יספק לכם מוצרי עץ מעוצבים וייחודיים לגינת הבית שלכם.
 
 


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


חייגו:
074-769-14-45 | 074-769-14-44
שלחו מייל:
baraktzipori@gmail.com
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שלחו מייל:

074-769-14-44

חייגו:

074-769-14-45